Kvalitní, české a s výjimečným designem

Jak fungují nabíjecí stanice?

Nabíjecí stanice OlifeEnergy se vyznačují kvalitním zpracováním, spolehlivostí a originálním designem. Jsou kompletně vyvinuty a vyráběny v České republice.

Olife Energy a.s. nabízí úplné portfolio nabíjecích stanic pro všechny typy dobíjení od pomalých a středně rychlých střídavých (AC) nabíjecích stanic s příkonem od 3,7 kW do 2×22 kW až po rychlé a super rychlé (DC) nabíjecí stanice 25 – 150 kW. Stanice jsou dostupné v provedení samostatně stojícího stojanu, montovány jako tzv. WallBox, anebo v přenosném provedení.

Vlastní síť dobíjecích stanic

Olife Energy a.s. provozuje vlastní síť nabíjecích stanic. Máte-li zájem přispět k šíření elektromobility v České republice, připojte svoji nabíjecí stanici jednoduše a rychle do sítě OlifeEnergy Net, a začněte profitovat z dobíjení elektromobilů.

Správa a regulace dobíjecích stanic

OlifeEnergy Cloud je komplexní energetická služba společnosti Olife Energy a.s., která dokáže vzdáleně optimalizovat výkon vašich dobíjecích stanic. Služba klade důraz na maximální využití vaší infrastruktury a tím minimalizuje náklady na dobíjení elektromobilů. Zároveň vás ochrání před překročením maximálního rezervovaného příkonu.

Naši partneři